Moda

Trampki – czy warto je nosić do pracy?

Wiele kobiet do pracy nosi wysokie obcasy, ale nie zawsze jest to właściwy wybór. Wielu pracodawcom nie podoba się ten trend ponieważ jest on zbyt niepraktyczne i niewygodne. Niektórzy nie chcą, aby ich pracownice ubierały się zbyt elegancko, lub zmieniły miejsce pracy w wyścig szczurów mody, gdzie szpilki rosną coraz wyżej. Niektórzy pracodawcy nawet wymagają, by pracowniczki nosiły zamiast tego proste trampki ze sklepu https://zoio.pl/obuwie/trampki, aby uniknąć takich sytuacji. Inne kobiety uważają wysokie obcasy za bardzo męczące, powodujące bóle i problemy z kręgosłupem.

trampkiWiele kobiet woli coś dość czystego i minimalnego, jak proste czółenka i baleriny, aby uzupełnić elegancką biurową stylizację. Możesz również spróbować stylizacji kostiumów biurowych za pomocą loafersów lub mokasynów, aby uzyskać bardziej drapieżny styl. Inną świetną alternatywą na lato jest dodanie odrobiny kobiecości, jak na przykład sandały z taśmą na kostkę lub pompy baletowe. Są niesamowicie proste w stylizacji i fantastycznie wyglądają praktycznie z każdą sukienką lub spódnicą. Niestety, mogą one być dość drogie, ale i tak to lepszy wybór niż proste trampki damskie.

Doskonałym wyborem są również wysokie buty na koturnie, które nie są tak rażące jak wysokie obcasy, ale mają bardzo podobny efekt dla niższej bizneswoman. Niektóre z nich są dość lekkie, a w połączeniu z innym stylem mogą być bardzo eleganckie. Koturny i kliny nie nadają się do każdej kobiety – jeśli masz dość krótkie nogi, mogą jednak lepiej się prezentować niż szpilki.

Wiele kobiet wybiera skórzane Oxfordy, są neutralne i pasują do wszystkiego. Skóra jest miękkim, elastycznym materiałem i są nie tylko wygodne, ale również bardzo eleganckie. Jedynym problemem jest to, że takie mokasyny mogą brudzić się bardzo łatwo, zwłaszcza jeśli trzeba dużo chodzić. Innym rozwiązaniem są proste trampki – wbrew pozorom mogą dobrze wyglądać do biura, jeśli nie są wyraźnie sportowe – na płaskiej podeszwie.

Poza takimi butami jest oczywiście wiele innych opcji: kozaczki, sandały, trapery i buty trekingowe. W hurtowym sklepie obuwniczym, powinnaś znaleźć je wszystkie. Wszystkie powinny idealnie pasować do sukienki.