Moda

Topy i ich rodzaje…

Ubranie różnych rodzajów topów to jeden ze sposobów, w jaki kobiety wyrażają swój indywidualny styl i kreują nowy wygląd dla siebie. Posiadanie szerokiej gamy topów damskich kupionych w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/koszule jest również przydatne, jeśli chodzi o ubieranie się zgodnie z pogodą, a także posiadanie czegoś odpowiedniego do noszenia na imprezach w gronie przyjaciół, jak również przy bardziej formalnych okazjach. Zapoznanie się z najpopularniejszymi rodzajami ubrań jakimi są topy dla kobiet pozwala kobietom decydować, jakie topy damskie chcą mieć w swojej szafie.

Koszule polo

Koszule Polo to mało formalne koszulki z kołnierzem i trzema lub pięcioma guzikami. Te topy damskie wsuwa się przez głowę i wyglądają jak połączenie koszulki i guzika w dół. Są one dostępne w jednolitych kolorach oraz w różnych wzorach. Koszule polo często paruje się z jeansami lub khaki, ale świetnie sprawdzają się również ze spódnicą do kolan.

topyTuniki i długie topy

Tuniki to są długie, płynące topy kończące się znacznie poniżej talii. Dostępne są w wersji z krótkim rękawem i długimi rękawami. Tuniki są zazwyczaj dość luźne, co czyni je idealnymi dla kobiet, które nie lubią dopasowanych topów. Topy te są bardzo wszechstronne i nadają się dla wielu typów ciała.

Peplum

Topy w stylu peplum są eleganckie i idealne do noszenia w biurze lub na noc na mieście. Bluzki peplum rozszerzają się ku dołowi Niektóre topy peplum mają bardzo dekoracyjne i wyszukane koronki, podczas gdy inne mają proste wycięcia. Topy te świetnie sprawdzają się przy spodniach lub spódnicach.

Koszule henley

Koszulki Henley są wyposażone w trzy do pięciu guzików. jak koszulki polo. Nie mają one jednak kołnierza. To sprawia, że koszule Henley są odpowiednim wyborem dla osób, które chcą dość swobodnej koszulki, ale możliwości regulacji. Większość koszulek Henley jest wykonana z bawełny, co oznacza, że są miękkie, wygodne i oddychające.

Istnieje oczywiście wiele innych stylów bluzek, bluzeczek, i innych modnych topów damskich.