Moda

Sukienki rozkloszowane pozwolą ci wyglądać wspaniale

Kluczem do tego, aby wyglądać wspaniale jest znalezienie ubrań, które podkreślą twój naturalny wygląd. Nie pozwól, aby twój rozmiar ciała definiował twoje ubrania, a zamiast tego pozwól, aby twoje ubrania jak sukienki rozkloszowane prezentowały najlepsze strony twego ciała. Odzież rozkloszowana, jak sukienki czy spodnie typu dzwony czy bootcut jest przeznaczona do wszystkich kształtów i rozmiarów.

Zanim wybierzesz się na zakupy, zastanów się nad okazję, dla której ubranie jest potrzebne. Przy przypadkowych okazjach lub wieczorku w mieście, nie można lepiej wybrać niż para dżinsów i odpowiednie akcesoria. Po podjęciu decyzji, zastanów się nad kolorami najlepiej pasującymi do Twojej skóry lub budowy ciała. Jeśli dokonujesz zakupów online, musisz znać swój właściwy rozmiar i typ ciała.

Sukienki rozkloszowaneNiektóre style odzieży dostępne w małych rozmiarach mogą nie być dostępne w innych rozmiarach. Nawet jeśli tkanina rozciągnie się, nie kupuj zbyt małych rozmiarów. Jeśli ubiór zbyt blisko przylega do twojego ciała, może on podkreślić fałdki tłuszczu lub nawet kości u kogoś, kto jest bardzo szczupły. Nieprawidłowe rozmiary mogą pokazać też bieliznę lub uginanie się materiału w niewłaściwych miejscach. Odpowiednio dobrany ubiór pomoże zamaskować niektóre z mniej pożądanych cech, na przykład sukienka rozkloszowana podkreśli biodra, lub para dżinsów bootcut, zakryje twoje buty. Wiele kobiet lubi sukienki długie i lśniące lub syrenki, ale nie są one odpowiednie dla wszystkich typów ciała. Jeśli jesteś bardziej ciężka, sukienka syrenka może sprawić, że będziesz wyglądać jak stożek, podczas gdy sukienka rozkloszowana będzie piękniejsza i bardziej odpowiednia.

Niektóre tkaniny automatycznie opadają i łatwo się rozciągają dzięki swoim składnikom. Tkaniny te mają tendencję do kurczenia się lub rozciągania podczas prania. Jeśli jesteś bardziej, nie kupuj rzeczy jak sukienki rozkloszowane, ponieważ mogą one nie układać się jak powinny co zaszkodzi stylowi sukienki. Zamiast tego kupować sukienki z bawełny, lun lub denimu w odpowiedniej wielkości, aby zachować pożądany styl sukni.

Niezależnie od rodzaju używanej odzieży, kolor zawsze odgrywa ważną rolę w ostatecznym wyglądzie. Wiele osób wybiera kolor czarny, ponieważ jest uważany za „bezpieczny”. Nie bójmy się jednak eksperymentować z kolorami, zwłaszcza w wypadku sukienek. Letnie sukienki rozkloszowane mają zwykle pastelowe jednolite odcienie lub jasne wzory kwiatowe czy geometryczne. Dowiedz się, co lepiej pasuje do Twojej skóry. Jeśli jesteś stosunkowo blada, trzymaj się z dala od pastelowych kolorów.