sukienki letnie
Moda

Sukienki letnie i odpowiednie buty – porady Moniq

Więc masz piękną wzorzystą sukienkę na lato na imprezę w ten weekend lub kolorową mini sukienkę ze sklepu https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki/sukienki-letnie/ na wypad w mieście. Jakie buty do niej wybierzesz? W razie wątpliwości proponujemy wybrać neutralne barwy. Wybierz odcienie metalu, szarości, beż lub ciemny granat. Stylowe czółenka wydłużą nogę i będą prowadziły oko do sukienki letniej, gdzie chcesz skupić uwagę. W zależności od okazji, po prostu dobierz odpowiednią teksturę i detal swojego nagiego buta. Jeśli nosisz te sukienki letnie na co dzień można zdecydować się na neutralne, teksturowane szpilki ze spiczastym noskiem, które wydłużą nogę.

Wybierz kolor butów na podstawie sukienki, nie odwrotnie

sukienki letnieUżyj kolorów na podstawie wzoru sukienki jako przewodnika po tym, jakie buty możesz wybrać. Jeśli Twoja sukienka jest wielokolorowa i bawi się odcieniami cytryny, granatu, czerni, brzoskwini lub zieleni, każdy z tych odcieni będzie wyglądał świetnie ma twoim obuwiu. Jeśli chcesz, dobieć mocno fioletowe czółenka, aby podkreślić geometryczny wzór fioletowej i różowej bluzki.

Unikaj idealnego doboru

To pułapka, w którą wpada większość kobiet, dopasowując buty w stu procentach do ubrania, które noszą. Czerwona sukienka? Oczywiście, prawda, że należy do niej nosić czerwone buty? Nie! Nie należy nosić jednego stałego koloru od stóp do głów. Jest to doskonała okazja, aby wprowadzić swoją stylową osobowość do stroju. Nosząc niebieskie sukienki letnie, unikaj noszenia niebieskich butów. Pokaż kreatywność i zaprezentuj swoją modę. W razie wątpliwości należy skonsultować się z kołem kolorów.

Kontrastuj kolory

Podczas pracy z sukienką letnią w jednolitym kolorze należy pamiętać o zastosowaniu koloru kontrastowego do butów. Kolor kontrastowy jest kolorem przeciwstawnym do koloru oryginalnego na kole kolorów. W świecie kolorów są totalnymi przeciwieństwami, co oznacza, że będą wyglądać zadziwiająco.

Jeśli znalazłaś sukienki letnie w kobaltowym błękicie, koło kolorów mówi nam, że odcienie pomarańczy zadziałają jak magia. Twoje buty nie muszą być jaskrawo pomarańczowe. Może to być subtelna interpretacja. Kolory nie tylko współgrają z kobaltem, możesz też dodać jakiś charakterystyczny wzór.