Moda

Spodnie typu cargo – nie tylko dla mężczyzn!

Jeszcze kiedy spodnie typu cargo służyły jako mundur wojskowy dla żołnierzy brytyjskich, były tworzone głównie dla mężczyzn. Jednak jeśli chodzi o modę, spodnie cargo dla kobiet są równie popularne, jeśli nie bardziej, niż spodnie typu cargo, z masywnymi kieszeniami dla mężczyzn. Podobnie jak w przypadku większości ubrań, męska moda jest zazwyczaj bardziej prosta i oferuje mniej możliwości wyboru, ale jeśli chodzi o spodnie cargo, każdy rodzaj różnorodności może się przydać.

Jeśli jesteś kobietą, możliwości są nieograniczone. Spodnie dla kobiet dostępne są w wielu kolorach, w różnych stylach, a nawet o różnych długościach, przy czym coraz większą popularnością cieszą się spodnie do ud – o długości trzy czwarte. Spodnie typu cargo stały się znacznie bardziej popularne od czasu ich powstania, jednak korzenie wojskowe są nadal widoczne. Najpopularniejsze kolory dostępnych kobiecych spodni w stylu cargo to jasnozielony, ciemnozielony i moro, które obecnie bardzo kojarzą się z wojskiem. Dla kobiet może to oznaczać wygląd „twardzielski”, ale dobrze pasuje do ulicznych stylizacji!

Mimo, że ogólny styl jest na ogół niezmienny, żyjemy w wieku obfitości i może nie byłoby możliwe znalezienie kilku różnych wariantów i odmian tego nowego stylu – dlatego właśnie moda dla kobiet jest bardziej złożona niż moda męksa. Na przykład obcisłe rurki z kieszeniami są dostępne u prawie wszystkich dostawców, i nie będzie ci trudno stworzyć wymarzoną uliczną stylizację, podkreślając kształt twoich nóg. Jednak duże kieszenie mogą zaburzyć ten wygląd – dlatego spodnie cargo są tak kontrowersyjne. Boczne kieszenie i rustykalny wygląd mają tendencję do ciągłej obecności, ale kolory i używane materiały stale się zmieniają.

Liczba wariantów spodni cargo dla mężczyzn jest tak samo ograniczona jak w przypadku większości męskiej odzieży. Poza bardziej ekscentrycznymi liniami odzieżowymi, większość męskich ubrań jest gładka i prosta w obsłudze. Nie uważaj jednak tego za coś złego. Ograniczone kolory i style spodni męskich pomagają zwiększyć ilość różnych wariantów ubioru, więc bez względu na to, w jakim kolorze spodnie wybierzesz, łatwo znajdziesz coś dla siebie.