Moda

Modowy drapacz chmur.

Stawianie na mocne akcenty jest bardzo mądrym rozwiązaniem. Jednak nie zawsze indywidualność jest tego warta.

Pokazanie się z dobrej innej strony jest cennym doświadczeniem, które odzwierciedla to że jesteśmy najlepszym możliwym rozwiązaniem. Stawiam zawsze na takie doświadczenia które fajnie odbiją na moim wizerunku. Nie rezygnuje z elementów jak torebka czy biżuteria, która wypełnia brakujące elementy  i uzupełnia pustki nie tracąc i nie psując kreacji. Takie poprawki określają też kierunek i ostateczny odbiór takiej kreacji, który świetnie się sprawdzają w każdym momencie potrzeby indywidualności. Nie zawsze jest to dobry pomysł na każdorazowe użycie. Czasem warto pokazać się z jednolitej mocnej, pewnej kreacji.

Aby być pięknym nie musisz się taka urodzić.

Żaden ogródek, żadna potrawa nie jest od razu. Wszystko tworzy się od początku do końca. Tak samo jest z modą, tą trzeba kreować i ulepszać. Powolne wkładanie w każdy wystrój serca i określanie się w bardzo stylowy lub bardzo kobiecą kreacje. Aby być pewnym że zrobiło się wszystko co się da zawsze umieszczam siebie w coś indywidualnego jednak jest to ważne aby mieć coś swojego. Czasem jednak sukienka i szpilki to najlepsze rozwiązanie. Mimo powszechności to cały czas pierwowzór mocy i piękna. Aby było kolorowo można dodawać elementy w które pasują do nas i do tego.

Wszystko co najlepsze.

Aby mieć mocne pewniki w swojej kreacji. Warto zaopatrzyć się w modne ubrania i fajne kreacje. Najlepiej aby stawiać na styl ponieważ bez tego wiele stracimy. Aby być pięknym trzeba nad sobą mocno pracować. A gdy okazja wymaga ubierajmy klasyczne sukienki ponieważ te dają wiele kobiecości i wiele możliwości. Aby widok nas budził we wszystkich zainteresowań gdy tylko jest możliwość włóż coś indywidualnego.