płaszcze zimowe
Moda

Kupujemy płaszcze zimowe!

Jeśli masz obsesję na punkcie gwiazd oldschoolowego Hollywood lub po prostu masz ochotę na stylowe sposoby na utrzymanie ciepła przez całą zimę, prawdopodobnie ciekawią cię stylowe płaszcze zimowe – także futrzane. Zakup futra może być trudną decyzją, ponieważ musisz wziąć pod uwagę takie czynniki jak koszt, pogoda w miejscu zamieszkania i to, czy chcesz kupić prawdziwe lub sztuczne futro. To, jak wybierzesz swoje płaszcze zimowe, będzie zależało od tego, czy chcesz mieć nowe futro, vintage, czy futro sztuczne.

Ustal swój budżet. Futro jest dobrą inwestycją, szczególnie jeśli kupujesz nowe płaszcze zimowe damskie. Nawet niedrogie nowe futro może kosztować tysiące dolarów. Jeśli nie chcesz wydawać tak dużych pieniędzy, nie oznacza to, że nie możesz kupić futra. Zarówno stare jak i sztuczne futra są łatwo dostępne w niższych cenach.

Jak kupować płaszcze zimowe w sieci?

Sprawdź dobre oferty online, ale uważaj na oszustwa. Nie wszystkie futrzane płaszcze na jesień są dobrą okazją. Spróbuj odwiedzić sklepy z odzieżą damską, jeśli możesz. Nie jest to opcja dla wszystkich, ale mogą one być świetnym miejscem do zakupu futra, jeśli jesteś w pobliżu jest tego typu sklep.

Wybierz płaszcze zimowe, które pasują do Twojego klimatu. Futro to świetna opcja na utrzymanie ciepła, ale jeśli mieszkasz w okolicy z łagodną zimą, możesz sobie uświadomić, że Twoje futro jest zbyt ciepłe. Można znaleźć lżejsze płaszcze wykonane z syntetycznego futra, ale cięższe płaszcze wykonane z lisów, szopy i kojotów mogą być zbyt ciepłe.

Rozważ też swoje alergie. Niektóre futra, takie jak lis czy kojot, mogą wywoływać alergie u osób uczulonych na psy, ponieważ lisy i kojoty są należą rodziny psów. Dodatkowo może się okazać, że kichasz w pobliżu puszystej sierści królika. Jeśli Twoje alergie są łagodne, możesz zamiast tego wybrać krótkowłosą sierść, np. ładną norkę.

Przymierzaj płaszcze na zimę!

płaszcze zimoweZawsze przymierzaj płaszcze zimowe, aby zobaczyć, jak pasują do Ciebie. Twój płaszcz powinien wygodnie pasować i czuć się lekko na ramionach. Zostaw wystarczająco dużo miejsca, aby nosić ubranie pod nim, więc zastanów się nad grubością tego, co będziesz nosiła pod spodem, przy zakupie płaszcza.

Na przykład płaszcz przeznaczony na cieplejsze zimowe wieczory powinien być wystarczająco duży, aby zmieścić się nad swetrami, podczas gdy płaszcz wieczorowy może być bardziej dopasowany.

Spójrz, gdzie wypadają naturalne oznaczenia na futrze, aby upewnić się, że płaszcz ci się podoba, jak wygląda na Tobie. Płaszcz może wyglądać inaczej, gdy znajduje się na wieszaku, ale dziwnie, gdy znajduje się na ciele.