jeansy damskie
Moje życie

Jeansy boyfriendy dla każdej z nas

Czym są jeansy boyfriendy i co mają wspólnego z twoim chłopakiem? Myślę, że moda zaskakuje mnie od dłuższego czasu. Czym dokładnie są jeansy boyfriendy? No cóż, jeansy damskie to poważny temat i musiałam zbadać to wszystko. To jeansy damskie, które wyglądają tak, jakby zostały pożyczone od twojego chłopaka. To ten sam archetyp, który kojarzysz z komedii romantycznych – po nocy spędzonej razem chłopak budzi się i widzi swoją dziewczynę w luźnej, związanej na piersi koszuli. Jeansy boyfriendy działają na podobnej zasadzie. Te jeansy damskie ze sklepu https://zoio.pl/odziez-damska/jeansy są nieco za duże i dlatego można je nosić z podwiniętymi nogawkami. A ponieważ „należą do chłopca”, mogą wyglądać na nieco postrzępione, trochę uszkodzone, ponieważ mężczyzna jest większy i prawdopodobnie traktował te jeansy jako jeansy robocze, czy przybrudzone jeansy na jesień. Oczywiście, to tylko stylizacja – boyfriendy są nadal damskimi dżinsami, po prostu przypominają męskie – ale nadal mają kształt podkreślający kobiece proporcje.

jeansy damskieNawiasem mówiąc, jest to interesujący trend – coraz więcej kobiet nosi zmodyfikowaną odzież męską, od koszulek, marynarek i dżinsów po garnitury dla kobiet i jesienne jeansy damskie. Kobieta może być bardzo kobieca w męskim stroju, ale raczej nie na odwrót. Oczywiście dzisiejsze dżinsy boyfriendy nie są rozwiązaniem wszystkich naszych problemów, ale są one fajnym, wygodnym trendem, który może zapewnić miły wygląd każdej damie.

Jeansy boyfriendy i ty

Wyobraź sobie – ty i twój chłopak spacerujecie po parku jesienią, złote liście spadają z drzew, trzymacie ręce. Patrzy w twoje oczy, zaprasza cię do eleganckiej restauracji naprzeciwko parku, idziecie do jego mieszkania … Krótko mówiąc, budzisz się następnego dnia i zakładasz koszulę i spodnie. W ten sposób narodziła się cała koncepcja „dżinsów chłopaka”.

Ogólnie rzecz biorąc, kobiety mają dobry powód, by zajrzeć do szafy naszych partnerów i wziąć dla siebie kilka ubrań. Jeansy na jesień, koszule w kratkę, czapki, kurtki … ten uroczy, zbyt duży styl może i będzie dobrze wyglądać na wielu kobietach! Jeśli zauważysz, że twój partner wyrzuca znoszoną parę dżinsów, może zachowaj je dla siebie? Kobiety prawdopodobnie lepiej w ogóle zmieniają i naprawiają swoje ubrania – może uda ci się je przerobić na jeansy damskie.

Damskie i męskie jeansy

Pamiętaj, że męskie jeansy zwykle mają proste nogi, powinny sięgać kostek. Jeansy damskie występują w wielu stylach i kształtach, ale boyfriendy są stylizowane na luźne spodnie. Nie chcesz być małą dziewczynką w workowatych dżinsach swojego starszego brata, ale nie chcesz też być dużą dziewczynką w krótkich spodniach. Jak można temu zaradzić? Cóż, obcasy lub podwijanie nogawek nie zawsze będzie działać.

Kontrasty świetnie sprawdzają się w modzie. Jeśli spód jest luźniejszy, wierzch powinien być mocniej dopasowany, podkreślając kobiece kształty. Jeśli spód jest męski, top powinien być bardziej kobiecy. Jeśli dół jest podniszczony, top powinien być elegancki. Dlatego do boyfriendów zakładam ładną bluzeczkę z koronką.