topy
Moda

Jak nosić topy damskie?

Wiele czytelniczek tego bloga pyta się mnieo „reguły” noszenia topów damskich. Dzisiaj topy damskie są podstawą damskiej odzieży, ponieważ granica między subtelnością a odsłanianiem ciała jest bardzo cienka. W tym przypadku, obecność lub brak kilku centymetrów tkaniny może mieć duże znaczenie, co widać choćby w sklepie https://zoio.pl/odziez-damska/bluzki/topy. Ponieważ topy damskie różnią się od T-shirtów, odsłaniając ramiona, drapieżny materiał zawieszony na dwóch ramiączkach jest idealnym dodatkiem na lato. Ale coraz więcej kobiet chce wiedzieć jak nosić takie damskie topy.

Podobnie jak ulubiony t-shirt, damski top powinien sięgać poniżej pępka. Nie powinien mocno przytulać się do tułowia. W rzeczywistości powinien przylegać jakiś centymetr luzu od ciała, co pomoże zapobiec pojawianiu się potu. Zobacz, jak szerokie są paski celebrytek noszących takie topy – wiele nosi topy na ramiączkach, ale popularne są też bluzki hiszpanki; wszystko zależy od twojej budowy ciała.

Wiele kobiet jednak ma opory przed pokazywaniem skóry. To zrozumiałe, każda z nas ma coś niedoskonałego, a zgrubienia, blizny czy odciski na skórze są widoczne nawet z daleka. Sama jednak opracowałam złotą zasadę – Ilość skóry, którą pokazujesz, nie powinna przekraczać obszaru przykrytego przez twoje topy. I nie odsłaniaj problematycznych obszarów – niezależnie od pogody. Możesz wstydzić się swojego biustu, albo owłosionych miejsc. Dlatego otwory na pachy w topie powinny kończyć się nad żebrami. Zasada dotycząca dekoltów jest prosta – im mniejsze piersi, tym bardziej możesz je odsłaniać. Znam też wiele kobiet, które noszą pod topem biustonosz sportowy; zachowują skromność i jest im lekko w lecie.

Pamiętaj też że topy damskie to nie jest odzież czysto sportowa – tak, podkreślają umięśnione i kształtne ramiona, ale nie tylko. Jeśli dobrze wyglądasz w takim topie bez rękawów, noś go – ale nie są one tylko na lato. Proponujemy paski, grafiki, jednolite kolory lub powtarzające się wzory tonalne, takie jak kwiaty lub liście w stylu hawajskim. Kolorowe topy damskie, jak ten https://zoio.pl/odziez-damska/bluzki/topy/bluzka-top-jak-jeans-z-ramiaczkami-z-gipiury mogą ładnie wyglądać na każdej kobiecie!