buty na obcasie
Moda

Buty na obcasie – jak i gdzie kupować

Bez względu na to, jak bardziej komfortowe mogą być wasze trampki, nic nie ubierze stroju jak piękne buty na obcasie ze sklepu https://zoio.pl/obuwie/buty-na-obcasie! Dlatego, nawet jeśli nie możemy w nim biegać jak sportowcy na boisku do piłki, urok noszenia tych szpilek jest po prostu nieodparty. Jak powiedziała Sarah Jessica Parker, kiedy wspomniała, że uwielbia buty, to „małe rzeźby, które nosisz na stopach”. Jeśli się zgadzasz, co na pewno robisz, czytaj dalej.

Teraz gdy zbliżają się święta, co oznacza cały ciężar świątecznych przyjęć, musimy nauczyć się przetrwać godziny, stojąc i chodząc, nosząc buty na obcasie, a jednocześnie móc cieszyć się uroczystościami! Nie martw się, ponieważ wymyśliłam ostateczny przewodnik przetrwania, który będzie Ci potrzebny do przetrwania w przepięknych obcasach.

Kiedy kupujesz buty na obcasie, kupuj je trochę po obiedzie.

buty na obcasieSzukasz nowych butów, które uzupełnią Twoją modę? Pro-tip: spróbuj przymierzać buty na obcasie trochę po porze obiadu: Twoje stopy puchną wieczorem i są większe. Uzyskasz dokładniejsze dopasowanie!

Pamiętaj, aby „rozchodzić” nowe buty na obcasie przed imprezą.

Nikt nie lubi otarć i pęcherzyków, zwłaszcza po długiej nocy noszenia bajecznych, ale ekscytujących obcasów! Pamiętaj, aby przynajmniej jedną noc przed imprezą rozchodzić buty na obcasie: nie tylko przyzwyczaisz się do chodzenia w nich, więc będziesz się w nich czuła bardziej komfortowo, ale również zmniejszysz szanse na otarcia i zadrapania stóp.

Zmieniaj swoje buty na obcasie

W momencie, gdy zakochasz się w parze butów, zaczynasz je nosić cały czas. Jednak rzecz w tym, że trzeba pozwolić im odpocząć. Bez względu na to, jak ostrożnie obchodzimy się z butami na obcasie, kiedy zbyt często je nosimy, na pewno nieco je zużyjesz.

Buty nie powinny cię ranić?

Buty wbijają się w tył kostki? Przetrzyj krawędź buta świecą. Nieoczekiwane otarcia? Zawsze miej pod ręką paczkę plastrów. Zmobilizowana przez ładną, a jednocześnie za dużą parę? Użyj wkładek. Pamiętaj, stosuj te takie rozwiązania tylko, gdy musisz — nie ma sensu katować się niewygodnym obuwiem!